piątek, 15 września 2017

L`OREAL Paris, Skin Perfection- skoncentrowane serum udoskonalające

   Na temat serum udoskonalającego firmy L`OREAL Paris, Skin Perfection, przeczytałam wyjątkowo wiele skrajnych opinii. Od miłości do nienawiści. Jak to  możliwe, że zwykłe serum może tak różnie działać.. Postanowiłam sama się o tym przekonać. 


Jak już kiedyś wspominałam, nie jestem fanką tego typu kosmetyków. Uznaję raczej stosowanie zwykłych kremów pod makijaż. Może to głupie, ale zawsze po nałożeniu bazy lub serum, nie czuję się świeżo- wręcz odwrotnie, mam wrażenie sklejenia twarzy. Co innego jest z kremami. 


   Serum Skin Perfection przeznaczony jest dla osób zestresowanych, zmęczonych, w celu jej wygładzenia i załagodzenia podrażnień. Czy to się rzeczywiście sprawdza..? Po pierwsze, całe szczęście nie skleja nam buzi, to wielki plus. Ale co do reszty, moje zdanie jest podzielone. Uważam, że faktycznie sprawdza się w sytuacjach, gdy musimy podratować swoją cerę w momentach krytycznych. Kiedy rzeczywiście czujemy się gorzej i nie mamy czasu na regularną pielęgnację naszej cery. Poprzez szybkie wchłanianie się i natychmiastowy efekt wygładzenia, mamy oczywiste wrażenie zrelaksowanej i wypoczętej skóry. Przyjemny zapach dodatkowo daje nam namiastkę luksusu. Ale.. nie jest dobrym pomysłem używanie go na dłuższy dystans, z pominięciem normalnej, codziennej  i "zdrowszej" pielęgnacji. Na co dzień używałabym raczej sprawdzonego kremu, ponieważ mam wrażenie, że po jakimś czasie, skóra staje się lekko wysuszona- prawdopodobnie przez zawarty w nim alkohol.


   Podsumowując, jestem jak najbardziej na tak, ale tylko i wyłącznie w sytuacjach, gdy potrzebujemy szybkiego efektu wygładzenia i złagodzenia podrażnień. ~~Lila~~


5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...